Kullanıcı Girişi


Şifremi Unuttum
Parion
Türkçe English

Hakkımızda

Merkezi Biga/Çanakkale'de olan, uluslararası gözetim hizmeti veren bir firmadır. Bünyesinde yer alan konularda, uzman teknik kadrosuyla müşterilerine oldukça geniş bir alanda ve çeşitlilikte hizmet veren bir kuruluştur. İthalat ve ihracatı yapılan malların; üretim, kalite kontrol nezaret, sevkiyat, yükleme ve tahliye kontrollerini yaptığı gibi gemilerin, gemi kira giriş-çıkış durum sörveyi, draft sörvey, bunker sörvey (gemilerdeki yakıtın fuel oil, diesel oil miktarlarının tespiti) ve gemi ambar kapakları ultrasonik sızdırmazlık kontrollerini yapmaktadır.

Firmamız kaynak teknolojisi ve EN 473 standart şartlarına uygun sertifikalı teknik kadrosuyla da, tahribatsız muayene uzmanlık alanlarında, Radyografi (RT), Ultrasonik (UT), Sıvı Penetrant (PT), Manyetik Parçacık (MT) test yöntemleriyle, imalat, bakım onarımı yapan ve girdi kontrolü isteyen tüm sektörlere hizmet vermektedir.

Ayrıca Firmamız işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili düzenlemelere göre işyerinde kullanılmakta olan basınçlı kaplar, asansör ile kaldırma-iletme makineleri gibi donanımların periyodik kontrollerini yapmaktadır.

Şirketimizin ana prensibi, müşterilerine uluslararası standartlara ve müşteri isteklerine uygun olarak en kaliteli hizmeti sunmak ve karşılaşabilecekleri her türlü soruna zamanında gerekli çözümler üreterek zarara uğramalarını engellemektir


Exchange Rates
  • USD Alış Satış
  • Euro Alış Satış